Buenos Aires z Vídně letenky od 11816 Kč

Buenos Aires z Vídně letenky od  11816 Kč
Láká Vás Jižní Amerika? Pak nepropásněte výhodný tarif holdingu Air France - KLM. Argentinskou metropoli naleznete na jihovýchodním pobřeží Jižní Ameriky při ústí řek Río de la Plata Paraná a Uruguay, která postupně přecházejí v mořský záliv. Co byste něměli při návštěvě vynechat? Například budovu vlády a současný prezidentský palác Casa Rosada, která stojí na Květnovém náměstí, na němž se vždy odehrávaly všechny důležité změny a historické události.  Jako příklad uvádíme termín 7.6.-17.6 2020. Nabídka levných letenek platí do vyprodání zásob a nebo do aktualizace tarifu.
levne letenky
Jedná se o tip na individuální turistiku. Před nákupem levných letenek si nezapomeňte spočítat odhad celkových nákladů na cestu. V ceně letenek není zahrnutá doprava na letiště ani transfer z letište na ubytování. 
Pro rezervaci ubytování můžete využít služeb Booking.com, nebo můžete vyhledat levné ubytování přes Airbnb.com. Pokud ještě nemáte účet u Airbnb, tak díky registraci přes tento odkaz získáte slevu 997 Kč na ubytování.