Akční letenky do Marseille z Vídně za 350 Kč

Akční letenky do Marseille z Vídně za 350 Kč
Letecká splečnost Laudamotion přichází s akčními letenkami na jih Francie za bezkonkurenční cenu 351 Kč. Za tyhle peníze navšívíte klenot francouzského pobřeží Středozemního moře. Prozkoumejte historické centrum města kde se nachází Velká katedrála, která je tou největší církevní stavbou 19. století a Vieille Charite, jenž se nachází na náměstí Place des Moulins, což je nejvyšší bod Starého Města. Jako příklad uvádíme termín 26.3.-31.3 2020. Nabídka levných letenek platí do vyprodání zásob a nebo do aktualizace tarifu.
levne letenky
Jedná se o tip na individuální turistiku. Před nákupem levných letenek si nezapomeňte spočítat odhad celkových nákladů na cestu. V ceně letenek není zahrnutá doprava na letiště ani transfer z letište na ubytování. 
Pro rezervaci ubytování můžete využít služeb Booking.com, vyhledávací formulář naleznete na hlávní stránce. Nebo můžete vyhledat levné ubytování přes Airbnb.com. Pokud ještě nemáte účet u Airbnb, tak díky registraci přes tento odkaz získáte slevu 997 Kč na ubytování.