Akční letenky do Portugalska od 509 Kč

Akční letenky do Portugalska od 509 Kč
Během jarních měsíců můžete vyrazit za sluncem k Atlantskému oceánu. Nízkonákladová společnost Wizzair dala do prodeje letenky z Vídně do portugalského Porta od 9,90€. Cena platí pro členy klubu WDC, ostatní si připlatí 10€. Proč byste měli vyrazit do Porta? Porto je druhé největší město Portugalska a leží kousek od Atlantského oceánu. Turisté do Porta jezdí kvůli půvabu města a jeho atmosféře. Rozhodně si nenechte ujít historickou část města Ribeira. Světový význam této části města dokládá i skutečnost, že je zapsána na seznamu památek UNESCO.  Chcete-li se vrátit do historie a nasát tehdejší atmosféru města při procházkách křivolakými a úzkými uličkami mezi kostely, kláštery, veřejnými budovami, zajděte právě sem.
K Portu neodmyslitelně patří i mosty, které se klenou nad údolím řeky Douro. K nejznámějším a nejzajímavějším náleží dvoupatrový most Ludvíka I
Jako termín vám nabízíme 19.4. - 22.4. Nabídka levných letenek platí do vyprodání zásob a nebo do aktualizace tarifu.
levne letenky

O jakou nabídku se jedná?

Jedná se o tip na individuální turistiku. Před nákupem levných letenek si nezapomeňte spočítat odhad celkových nákladů na cestu. V ceně letenek není zahrnutá doprava na letiště ani transfer z letište na ubytování. 

Potřebujete ubytování?

Hotely a apartmány storno zdarma Booking.com: nabídka KLIK

Hotely a apartmány storno zdarma Hotels.com: nabídka KLIK

Sleva na ubytování v soukromí Airbnb až 997 Kč!: nabídka KLIK

Potřebujete půjčit Auto? Získejte slevu 15%!!!

Sleva na zapůjčení auta po celém světě přes TENTO ODKAZ

Problémy v dopravě? Právo je na Vaší straně!

Měl Váš let zpoždění a nebo byl zrušen? Získejte kompenzaci až 600€. Svůj případ zadejte ZDE