Levné letenky na Mallorku od 1577 z Prahy

Levné letenky na Mallorku od 1577 z Prahy
Nízkonákladová letecká společnost Ryanair nabízí na přelom března a dubna omezené množství levných letenek.Pokud nepstříte mezi ty co tráví dovolenou pouze na pláži, tak si můžete půjčit auto a nebo skůtr a můžete prozkoumat krásy Baleárských ostrovů. Hlavní město Palme de Mallorka se pyšní hned několika vzácnými památkami. Nejzajímavější je určitě impozantní gotická katedrála, jejíž základy se datují do roku 1229. Catedral de Mallorca nebo také La Seu, která je dobře přístupná pěšky a nebo autem, leží prakticky hned u pobřeží. Milovníci lodí nesmí vynechat největší přístav Mallorky. Více informací o Mallorce najdete v našem průvodci. Jako příklad uvádíme termín 31.3.-4.4 2020. Nabídka levných letenek platí do vyprodání zásob a nebo do aktualizace tarifu.
levne letenky
Jedná se o tip na individuální turistiku. Před nákupem levných letenek si nezapomeňte spočítat odhad celkových nákladů na cestu. V ceně letenek není zahrnutá doprava na letiště ani transfer z letište na ubytování. 
Pro rezervaci ubytování můžete využít služeb Booking.com kliknutím na tento odkaz, vyhledávací formulář naleznete i na hlavní stránce. Nebo můžete vyhledat levné ubytování přes Airbnb.com. Pokud ještě nemáte účet, tak díky registraci přes tento odkaz získáte slevu 997 Kč na ubytování.

Potřebujete půjčit Auto? Získejte slevu 15%!!!

Sleva na zapůjčení auta po celém světě přes TENTO ODKAZ

Problémy v dopravě? Právo je na Vaší straně!

Měl Váš let zpoždění a nebo byl zrušen? Získejte kompenzaci až 600€. Svůj případ zadejte ZDE